יום כיף בספא

 

מי לא אוהב להתפנק, מי לא אוהב לשבור את השגרה עם מערכת טיפולים נעימים, מרגיעים ואף חיוניים, ולבסוף מי לא אוהב לצאת לספא ביחד עם בן הזוג, כך שלא רק מדובר בפינוק אמתי, אלא גם בזמן איכות ייחודי ביותר, אשר בסופו יוצאים הרבה יותר נינוחים ומחויכים. 

 

סיבה למסיבה

אין זה סוד שזוגיות צריכה מדי פעם כבלי הנעה, זוגיות צריכה מדי פעם לצאת מהשגרה על מנת להיזכר בכוח של הביחד וזוגיות צריכה מדי פעם הנאה זוגית כגון אטרקציה משותפת. אי לכך בין אם יש ברקע יום שנה או יום הולדת, ובין אם אתם מחפשים אחר זמן איכות מיוחד, (או פשוט מבקשים ליהנות מכל מה שלספא יש להציע) - הרי שאתם מוזמנים ליהנות מהאופציה של ספא זוגי.

 

אז מה כולל יום ספא?

מה ניתן למצוא בעת יציאה אל ספא זוגי? ובכן ניתן למצוא טיפולי עיסוי באבנים חמות, עיסוי רקמות, עיסוי שוודי ועוד ועוד, כאשר בין היתר ניתן ליהנות מתוספות כגון ארוחה זוגית, בקבוק יין, רביצה בשמש, שילוב מנוחה בחדר המלון ועוד. אי לכך כל זוג מוזמן לבחון איזו אופציה יותר מדברת אליו, מוזמן לבחון עד כמה הוא מבקש ליהנות ואף אלו אטרקציות מציעה כל חבילה עבור ספא זוגי.

 

בחינת מיקום

על מנת ליהנות כהלכה מיציאה אל יום כיף בספא, יש לבחון מה עוד נמצא בקרבת מקום, ולו כי לעיתים מבקשים לשלב בין מסעדה טובה שבקרבת מקום, לבין טיול רגלי מקדים, ולעיתים פשוט מבקשים לוודא שהספא נמצא קרוב ביותר למקום המגורים, וזאת על מנת שבתום שורת הטיולים תוכלו להגיע הביתה וליהנות ממנוחה נעימה בתנאים ביתיים. 

 

מתנה מפנקת ונהדרת 

לבסוף נציין שמוטב לנצל את האופציה של ספא זוגי עבור מתנת הפתעה לבן הזוג, ניתן לרכוש חבילת ספא זוגית עבור יום ההולדת הפרטי שלכם, מומלץ ביותר להעניק זוג כרטיסים לספא זוגי עבור אדם שאוהבים (למשל לאח או חבר קרוב), ולבסוף נציין שגם אם אתם אישית אינכם מתחברים לסיטואציה, אך יודעים שבת זוגכם מאוד אוהבת ספא, הרי שתמיד ניתן לפנק אותה עם כרטיסים זוגי לה ולחברה שלה. תיהנו!

יום כיף בספא

04-624-8608

For general information or inquiries concerning your order please contact us at: E :  info@spagolf.co.il  T : 04-624-8608

 

למידע נוסף, שאלות, הזמנות לטיפולים ועוד, צרו עימנו קשר במספר:  04-624-8608   דוא"ל. info@spagolf.co.il

שליחה

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

טלפון:

This field is required.

הודעה:

This field is required.

צרו קשר לקביעת טיפול מפנק עוד היום

-

04-624-8608

For general information or inquiries concerning your order please contact us at

E :  info@spagolf.co.il  

T : 04-624-6808

 

למידע נוסף, הזמנות לטיפולים ועוד,

צרו עימנו קשר במספר:  04-624-8608   דוא"ל:  info@spagolf.co.il

ימי פעילות א-ה 09.00-20.00 יום שישי 09.00-17.00 / לרשות אורחינו יועמדו לוקרים עם חלוקי מגבת, נעלי מגבת ומגבות. מקלחות מפנקות ומוצרי בישום מפנקים / ניתן לרכוש שובר שי מהודר ולפנק את היקרים לליבכם בחוויה בלתי נשכחת.

|